Apie mane

Tikiu, kad mano patirtis ir mintys, gali įkvėpti kurti, keisti, keistis, augti!

Vienas iš mano veiklos tikslų – padėti organizacijoms bei jose esantiems žmonėms augti patiriant daugiau džiaugsmo ten, kur jie yra arba įgyvendinant pokyčius. Svarbiausia mano vertybė – SAVIREALIZACIJA.

Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič

Tikroji vidinė JĖGA atsiskleidžia tada, kai veikiame tai ko iš tiesų norime, kai realizuojame mums duotus talentus ir išdrįstame įgyvendinti tikruosius savo gyvenimo projektus. Tai gali turėti kiekvienas – svarbiausia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir įjungus sąmoningumą tiesiog veikti.

Mano profesinė patirtis sukasi aplink personalo valdymą. Daugiau nei trylika metų patirtį kaupusi skirtingo verslo sektorių įmonėse šiuo metu vadovauju savo įkurtai įmonėi, personalo valdymo paslaugas teikiančiai agentūrai, HR Hint Online. Čia kartu su komanda kuriame nuostabius dalykus, kad Lietuvos organizacijose personalo valdymo lygis augtų prisidėdamas prie tvarių verslo rezultatų ir darbuotojų potencialo išlaisvinimo. Mūsų paslaugų krepšelyje pasididžiavimą keliančios ir vertę klientams kuriančios paslaugos: Personalo vadovo nuoma, HR Akademija, HR klubas, HR PRO konferencijos ir vebinarai.

Be šios veiklos esu absoliuti savirealizacijos vertybės ambasadorė. Nuolatos mokausi ir ieškau lengvumo būnant ten, kur noriu būti ir veikiant tai, ko iš tiesų trokšta mano siela. Susiduriu su begale kasdienybės iššūkių, kurie vis kvestionuoja, ar tikrai esu pakankamai drąsi rinktis savo kelią. Bet kad ir kas nutiktų, keliuosi ir kiekvieną dieną siekiu būti tokia, kokia noriu būti ir veikti tai, kur galiu sukurti didžiausią vertę. Savo idėjomis, kai tik prieina rankos, dalinuosi savo Instagram paskyroje (@giedrevaitiekunaite), skaitau pranešimus konferencijoje, dalyvauju laidose, HR klube kuriu MANO LAIKAS rubriką, kurios tikslas mūsų bendruomenės nariams padėti prisipildyti patiems, kad galėtų kurti vertę aplinkai.

Savo profesinio bei asmeninio augimo patirtis sudėjau į savo pirmąją knygą Personalo vadovo kelionė. Su lengvumu. Joje ne tik mano, bet ir dar 9 personalo valdymo profesionalų įkvepiančios istorijos. Čia kiekvienas pradedantis savo kelionę HR’e ras begalę išminties, vertingų patarimų ir netgi receptų, kaip sutrumpinti ėjimus siekiant įtvirtinti savo poziciją organizacijoje, ieškant ryšio su vadovais ir darbuotojais. Tai realūs pavyzdžiai iš realių žmonių ir organizacijų istorijų. Be interviu su personalo valdymo profesionalais, knygoje yra intarpai, kuriuos pavadinau Giedrės žvilgsnis. Čia dalinuosi savo tiesomis ir tikėjimu. Aš nuolat ieškau atsakymų, kaip gyventi su daugiau džiaugsmo ir lengvumo. Taigi viskas, kuo dalinuosi, yra mano ilgų metų paieškos rezultatai patikrinti savu kailiu.

Na o asmeniniame gyvenime esu mylima ir mylinti savo vyrą žmona, bei trijų nuostabių vaikų mama. Dažnai sakau, jei ne tuntas vaikų – mano veikloje nebūtų prasmės, bet jei nebūtų mano veiklos – būtų labai nuobodu gyventi. Asmeninis mano gyvenimas mane įžemina, o veikla, kurioje atsiskleidžia mano kūrybinis potencialas – nuskraidina į nuostabių projektų bei idėjų įgyvendinimą. Todėl po kiekvieno savaitgalio ir kas rytą tekina bėgu į darbą, kad pailsėčiau ir pabūčiau su savo kūryba.

Taigi labai dėkoju, kad užsukai susipažinti su manimi. Jei galvoji, kad galėčiau būti naudinga Tavo ar Tavo organizacijos augimo kelyje – pabendraukime. 

 

Manai, kad galiu Tau pasitarnauti?

Parašyk man žinutę