Personalo vadovo kelias. Su lengvumu

10 įkvepiančių istorijų, kuriose daugybė išminties, vertingų patarimų ir netgi receptų, kaip sutrumpinti ėjimus siekiant įtvirtinti savo poziciją organizacijoje, ieškant ryšio su vadovais ir darbuotojais.

Tai tikrai ne vadovėlis, kuriame rasite mokslo pagrįstas teorines tiesas. Tai realūs pavyzdžiai iš realių žmonių ir organizacijų istorijų. Tai gyvi pasakojimai ir pasidalinimai tam, kad suprastum – jei darysi, tiesiog negali nepasisekti. 

Ši knyga visų pirma yra tam, kad aš priminčiau – Tau pavyks! Ir apie tai kalbu ne tik aš, bet dar 9 nuostabūs personalo valdymo profesionalai, kuriems jau pavyko.

Pateikus užsakymą, knyga išsiunčiama per 2-3 darbo dienas.

aš juk jau buvau ten!

Ir visu tuo žinojimu bei patirtimi dalinuosi savo pirmojoje knygoje Personalo vadovo kelias. Su lengvumu”.

Išėjusi iš samdomo darbo į niekur ir pradėjusi savo verslą, baiminausi dėl begalės dalykų. Ar tikrai tai, ką sumaniau, yra reikalinga? Ar tikrai esu pakankama, kad galėčiau tai padaryti? Bijojau, bet dariau, todėl kasdien mano tikėjimas savimi stiprėjo. Bet ir šiandien gyvenimas yra visoks, vis dar būna, kad baimė sukausto visą esybę, kai pasisuku žengti į nežinomą teritoriją. Užsimerkiu, pakvėpuoju ir einu pirmyn sau vis primindama, kad gyvenime svarbu daryti, o ne delsti vis abejojant savimi ir savo idėjomis. 

Kažkas šiandien žengia pirmuosius žingsnius personalo valdymo kelionėje. Kažkas išgyvena pirmosios darbo dienos jaudulį, galvodamas, ar jam pavyks. Kažkas kuria naują tvarką ar procesą, išgyvendamas „balto lapo“ būseną. 

O aš juk jau buvau ten! 

  • Aš žinau, ką reiškia nauja pradžia, kai neturi jokios patirties. 
  • Aš žinau, ką reiškia nauja vadovų komanda ir dideli lūkesčiai Personalo valdymo skyriui. 
  • Aš žinau, ką reiškia chaosas organizacijoje, kuomet visos akys nukreiptos į tave, klausiant „kaip turėtų būti?“. 

Be interviu su personalo valdymo profesionalais, knygoje yra intarpai, kuriuos pavadinau Giedrės žvilgsnis. Čia dalinuosi savo tiesomis ir tikėjimu. Aš nuolat ieškau atsakymų, kaip gyventi su daugiau džiaugsmo ir lengvumo. Taigi viskas, kuo dalinuosi, yra mano ilgų metų paieškos rezultatai patikrinti savu kailiu. Kartais atsitinka taip, kad suabejoju ir aš. Kartais pasimetu ir nusimušu nuo kurso, bet visada grįžtu ir siekiu, kad aprašyti dalykai būtų mano kasdienybėje. Tikiu, kad mano pasidalinimų dėka gyvenime bus daugiau tikėjimo savimi, drąsos veikti ir atsparumo išlikti savimi. Galiausiai, Tavo dienose bus daugiau šviesos, veiksi su daugiau lengvumo, o pasiekus norimus tikslus iš tiesų jausi vidinį džiaugsmą, o ne išsekimą, kad uždėjai dar vieną pliusą sociumo varžybose.

Pateikus užsakymą, knyga išsiunčiama per 2-3 darbo dienas.

Atsiliepimai

Jau perskaitė

“Tarsi skaitytum personalo specialisto dienoraštį, ar išpažintį. Tikri dalykai, kuriuos gali išgyventi kartu ir praturtinti savo patirtį, padidinti kompetenciją. Knygoje matom HR profesiją tarsi sudėtingą skulptūrą ant besisukančio postamento, kuris su kiekvienu knygos herojumi tarsi atsuka vis kitą kūrinio pusę. Ir dar tos Giedrės įžvalgos, kuriomis ji visomis išgalėmis, pasitelkusi savo išmintį ir patirtį, bando padėti personalo žmonėm turėti jėgų ir sprendimų jų nelengvam, bet tokiam svarbiam ir prasmingam darbe.”

Saulius Jovaišas
Vadovų konsultantas

Knygoje aprašytas Personalo valdymo 20 metų pokyčio kelias, apipintas asmeninėmis istorijomis, gyvenimiškais pavyzdžiais ir atviru dalinimusi, bei pačios autorės asmeninės kelionės perspektyva! Tai ne vadovėlis, bet knyga suteikianti teisę eksperentuoti, ieškoti, klysti!

Auksė Žukauskienė
Moody’s Lietuva vadovė, sukaupusi daugiametę patirtį Personalo valdyme

Tegu tai būna įkvėpimo knyga!

Noriu, kad ši knyga būtų po ranka ir atsiverstum ją, kai pritrūks įkvėpimo, motyvacijos ar gera linkinčių, šviesių žmonių patarimo. Drąsiai brauk sau svarbias vietas, žymėk citatas, kurios keliaus į Tavo kasdienybę kaip namų darbai arba vertos išbandyti praktikos. Tegu tai būna įkvėpimo knyga, kuri kaip gera draugė nuramina ir apkabina, kai to labiausiai reikia.

Su meile,
Giedrė