PASLAUGOS

Veikti tai, ko nori širdis yra JĖGA

Šimtu procentų palaikau humanistinės psichologijos pradininką A. Maslow, kuris teigė, kad jei žmogus nori būti laimingas – realizuoti save jam būtina. Esu be galo laiminga, kad reikalui esant man užtenka drąsos ir ryžto priimti kartais labai sudėtingus, o kartais tiesiog nepatogius sprendimus, kad patenkinčiau svarbiausią man “savirealizacijos” vertybę ir veikčiau tai, ko iš tiesų noriu.

Šiame gyvenimo etape ne tik veikiu, kuriu ir įgyvendinu savo svajones, bet tuo pačiu skiriu laiko kiekvienam, kuris stokoja įkvėpimo, drąsos ar tiesiog žinojimo eiti ten, kur veda jo širdis.

Išskyriau sritis, kuriose galiu būti naudinga. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus ir kas kartą su žmogumi, kuris kreipiasi į mane kuriame JAM reikalingą vertę.

Veiklos ir karjeros vystymo sesija

Jei turite tikslą ir norite sistemingai jį įgyvendinti, o patys greičiau vystytis ir augti – galiu būti žmogus, kuris palaikys ir parodys, kai jau pradėsite nukrypti nuo kurso. Būsiu Jūsų “veidrodžiu”, kai bandysite save apgauti, kad dėl kažkokių priežasčių negalite įgyvendinti to, ką sumanėte.

Koučingo sesija

Susidūrus su sudėtinga situacija galime tiesiog laukti, kol aplinkybės pasikeis ir pradės sektis. Bet galime imtis veiksmų patys ir taip turėti daugiau garantijų, kad pasiseks. Koučingo sesija su pasirinktu specialistu gali būti pirmasis žingsnis savos sėkmės ir savo džiaugsmo link.
• Asmeninė konsultacija galima ir nuotoliniu būdu.

Mokymai grupėms, pranešimai konferencijose

Esu mokymų “Tikslas: Naujas darbas”, “Tikslas: geidžiamas darbuotojas”, tęstinių saviugdos programų “Savirealizacija: Įsikvėpk, pasiruošk, veik”, “Sąmoningas vadovavimas” kūrėja; 
• Fasilituoju strategines/idėjų generavimo sesijas įmonėse.

LINKEDIN PAPRASTAI

e-mokymai

Mokymai, kuriuose paprastai ir aiškiai pateiksiu reikiamą informaciją, kaip susitvarkyti Linkedin profilį ir kaip šiame socialiniame tinkle komunikuoti.

LAIMINTIS CV

e-mokymai

Mokymai, po kurių žinosi, kaip turi atrodyti geras gyvenimo aprašymas ir kas jame gali sutrukdyti Tau pasiekti svajonę. Lengvai ir paprastai pasirengsi ar atsinaujinsi savo CV, nes visi klausimai bus atsakyti.

DARBO POKALBIS

e-mokymai

Jei nori, kad naujo darbo paieška ir darbo pokalbiai būtų ne tik maloni patirtis, bet ir lengvas kelias į svajonių darbą tada – šie mokymai kaip tik Tau.