Veiklos vystymo ir tikslų siekimo sesija

Man svarbu realizuoti savo idėjas. Aš noriu būti sėkminga ir laiminga.
Visą laiką turiu žmogų šalia, kuris man padeda nenukrypti nuo kurso, padrąsina, kai reikia ir duoda velnių, jei mato, kad bandau tingėti. Geriausiai, kai tas žmogus nėra mano artimas draugas ar šeimos narys. Tada jam lengviau išlikti objektyviam, o man neįsižeisti, kai aiškina 😀 Dar geriau, kai toks žmogus yra drąsus, puikiai jaučia mane ir nevynioja žodžių į vatą, kai pradedu išsisukinėti bei ieškoti priežasčių nedaryti.

Ir aš nesu išskirtinė. Daugeliui veiklių žmonių reikia mentoriaus, koučerio, mokytojo ar tiesiog patarėjo iš šalies, kuris padeda greičiau augti ir vystytis. Greičiausiai, žinote tą jausmą, kai naujas veiklas pradedame aistringai ir nuoširdžiai dirbdami. Kai esame pilni energijos ir motyvacijos veikti bei įgyvendinti savo tikslus. Tai iš tiesų nuostabus jausmas – reikia gerbti tą energiją ir nedelsiant realizuoti įgyvendinant idėją.

Bet, greičiausiai, pažįstama ir tai:

  • Kai pasimetame prioritetuose
  • Kai visko pasirodo tiek daug, kad nebeturime jėgų arba tiesiog nebežinome nuo ko pradėti
  • Kai socialinė aplinka ir susiformavusios nuostatos tarsi trukdo žengti ryžtingus žingsnius, kad būtume sėkmingi
  • Kai dėl savo įpročių vis grįžtame į pradinį tašką ir sumanymai lieka neįgyvendinti
  • Kai dėl nuovargio ir energijos neturėjimo vis pritrūkstame valios naujiems, sėkmę užtikrinantiems, įgūdžiams formuoti
  • Kai pritrūksta valios sistemingai dirbti
  • Kai pradedame savimi netikėti ir nedrįstame būti savimi

Taigi jei turite tikslą ir norite sistemingai juos įgyvendinti, o patys greičiau vystytis ir augti – galiu būti tas žmogus, kuris palaikys už rankos ir parodys, kai jau pradėsite nukrypti nuo kurso. Būsiu Jūsų “veidrodžiu” parodydama, kai bandysite save apgauti, kad dėl kažkokių tikslų negalite įgyvendinti to, ką sumanėte. Pastebėsiu, kai būsite linkęs pasirinkti aukos, o ne lyderio poziciją.

Jei Jums kaip tik to reikia dabartiniame  veiklos etape – atsineškite savo tikslus, o aš padėsiu juos greičiau ir su daugiau džiaugsmo įgyvendinti.

Sesijos kaina:   80 EUR
Sesijos trukmė: 1 val. 
Registracija: giedre@hrhintonline.lt arba +370 698 38832