Atsiliepimai

Labai dėkoju Giedrei už konsultaciją. Mus suvedė kita Giedrė ir stebuklas įvyko. Aš prisidėjau prie vienos moters svajonės nuvyktį į Maldyvus, o Visata man atsiuntė svajonių darbą. Esu begalinai dėkinga.

Konsultacijoje labiausiai padėjo Giedrės šiltumas ir  jaukumas, kai nereikia niekuo apsimetinėti, gali jaustis laisvai ir savimi. Tikslūs klausimai padėjo suprasti, ko noriu ir kaip tai pasiekti. O dar kiek naudos davė patarimai, kaip pasiruošti CV ir LinkedIn. Visapusiškas palaikymas ir Giedrės tikėjimas, kad galiu, įkvėpė patikėti ir pačiai savimi! Ačiū labai!
 
Individuali konsultacija

Visų pirma noriu Jums padėkoti ir pažymėti, kad vakaras 100 procentų pateisino mano lūkesčius. Kadangi šalia teorinių žinių dalinotės ir praktinėmis įžvalgomis, man ši patirtis buvo dvigubai naudinga: kaip darbo besiieškančiam asmeniui ir kaip personalo specialistei.
Manau, kad Jūsų teikiamos žinios yra naudinga kiekvienam darbingo amžiaus Lietuvos piliečiui, o kainos ir kokybės santykis yra superinis, todėl numačiau asmenų sąrašą, kuriems norėčiau rekomenduoti Jūsų seminarus ir būsiu dėkinga, jei pasidalinsite informacija apie artėjančius seminarus.

Justina - mokymų dalyvė

Labiausiai patiko tiesūs atsakymai be išvedžiojimų ir tas akcentas, kad ne tik tave darbdavys renkasi, bet kandidatas darbdavį. Taip pat patiko parekomenduotas būdas, kaip padirbėti su savo pasiekimais bei struktūra kaip aprašyti save. Bent jau man asmeniškai šito labiausiai trūko

Donatas - mokymų dalyvis

Norėčiau pasidžiaugti, kad važiuodama namo apibendrinau gautą informaciją ir atsižvelgiant į ją pamėginau įsivertinti kaip man sekėsi darbo pokalbyje, kuriame dalyvavau prieš seminarą. Šiandien gavus grįžtamąjį ryšį iš pokalbį vedusios darbuotojos nudžiugau pamačiusi, kad visiškai tiksliai numačiau jos vertinimą. Taigi Jūsų seminaras buvo labai naudingas ir praktika tai jau rodo. Užbaigus šį laišką užsiimsiu savo patirties, kompetencijų ir asmeninių savybių sisteminimu, taigi Jūsų seminaras atneš dar daugiau naudos. Kai pasitobulinsiu savo CV, kreipsiuosi į Jus tolimesnės pagalbos.

Justina - mokymų dalyvė

Labai nuoširdžiai visus kviečiu apsilankyti Giedrės seminaruose. Ji paprastai ir įdomiai pasakoja kaip sutvarkyti savo CV, kad jis taptų įdomus darbdaviams ir kodėl reikalingas Linkedin profilis. Bet net ir tai ne pagrindiniai dalykai. Jos charizma, pozityvumas ir noras padėti atrasti savo trokštamą darbą užburia ir užkrečia keliauti svajonės link.

Austėja

Pasidalink savo patirtimi. Ji gali įkvėpti pokyčiui tuos, kuriems to labai reikia.

Giedrė yra aukštos kvalifikacijos HR specialistė. Puikios įžvalgos, profesionalios pastabos, patarimai ir turim puikų rezultatą – gerai paruoštą CV, Linkedin paskyrą ir kandidatą, pasirengusį prasinešti pro atrankistus ir tikslingas įmones. Tikrai rekomenduoju, jei norite būsimam darbdaviui atrodyti patraukliai.

Tomas - individuali konsultacija

In daily routine usually we don’t have time to look on things around from other angle. This is very important to same picture, just from different perspective. That was you who “force” (advice) to look on each case from several sides. It’s very important to encourage people to step out from comfort zone. Other thing was achievements. All small achievements are making big success. Sometimes modest people are not recognizing importance of each small case. You perfectly pointed out  and made big surprise for me with that – how important each case is!

Modris - individuali konsultacija

Giedrė nemoko, kaip tapti šabloniškai “geriausiu kandidatu” darbo pokalbyje, užtat jos patarimų dėka, sužinosit kaip išlaikyti savo vertybes ir būti geresniu savimi bendraujant su potencialiu darbdaviu. Taip pat sužinosit, koks CV greičiau kris darbdaviui į akį ir kaip pasitobulinti savo socialinius tinklus, kad jie padėtų jums darbo paieškoje.

While looking for a job I didn’t like the way my LinkedIn and CV looked. I felt that it doesn’t really represent my experience and the reason why employers should consider my candidacy. Giedre helped me to open full potential and showed me The way not only how to make my CV, LinkedIn and motivational letter better but also helped to boost my confidence in achieving further goals. I highly recommend Giedre if you want to improve aspects of your self-representation.

Vlad - individuali konsultacija

Giedrės LinkedIn mokymai turėtų būti privalomi visiems kas turi ten profilį, nepriklausomai kiek yra pažengę. Žemiški paaiškinimai kas, kam ir kodėl. Viskas demonstruojama tiesiogiai Linked In platformoje. Nesitikėjau, kad tiek naujo sužinosiu. Ačiū!

Laura - LinkedIn mokymų dalyvė
Dėkoju iš širdies!
Man taip gera pasidalinti ir išreikšti dėkingumą. Tik viena valanda jūsų konsultacijos, o joje tilpo tiek daug vertės. 
Turiu su kuo palyginti – jūsų labai koncentruota, orientuota į tikslą, turite talentą “užčiuopti” (galvojau apie kuo tinkamesnį žodį).
 
 
Laima - individuali konsultacija

Didelis ačiū už ypatingai naudingai praleistą vakarą! Už jūsų pasidalintą patirtį ir žinias. Nors patirties darbo pokalbiuose,  bendraujant su darbdaviais yra nemažai, atrodo ir prie cv esu nemažai padirbėjusi, bet jūsų organizuotame seminare, radau daug naujų minčių ir daug namų darbų susiplanavau, tiekpraktiškuose darbuose- cv korekcijoje, tiek susiorganizuojant diskusiją su pačia savimi.

Kristina - mokymų dalyvė

Pasidalink savo patirtimi. Ji gali įkvėpti pokyčiui tuos, kuriems to labai reikia.